Nieoficjalna strona fanów Got To Dance Tylko Taniec 2013

Friday, 22 November 2013 21:24

Kaczorex wygrywa w finale 4 edycję Got To Dance Tylko Taniec 2013

Written by 
Rate this item
(3 votes)
KACZOREX zwycięzcą 4 edycji Got to dance KACZOREX zwycięzcą 4 edycji Got to dance źródło foto: facebook.com/tylkotaniec

To był emocjonujący finał 4 edycji Got To Dance Tylko Taniec! 

Na scenie zaprezentowali się najlepsi tancerze, którzy wytańczyli sobie zaufanie u widzów i jury Tylko Taniec oraz zdobywcy Dzikich Kart.

Podczas finałowego odcinka mieliśmy wiele atrakcji: wystąpili poprzedni zwycięzcy 3 edycji programy Dzikistyl Company, a gośćmi specjalnymi byli Kimberly Wyatt i Timor Steffens.

finałGTD4

Ostatecznie głównym bohater tego finału był tylko jeden i został nim Michał "Kaczorex" Kaczorowski, który w wielkiej dogrywce zmierzył się i wygrał na głosy z utalentowanym rodzeństwem Kasią i Jakubem Pursa. Kaczorex otrzymał czek na kwotę 100 000 PLN. Tym razem udało mu się zasłużenie wygrać w finale, przed laty dotarł również do finału innego programu „Mam Talent” ale nie udało mu się wtedy zdobyć głównej nagrody.

 

Poza nagrodą główną zostały przyznane też inne wyróżnienia. Nagrodę publiczności w wysokości 50 tys. zł zdobył AZ Przemyśl, nagrodę jurorów w wysokośco 20 tys. zł zdobyli Kasia i Jakub Pursa. Michał Malitowski, który był nieobecny podczas finału przyznał własną nagrodę w postaci szkolenia w Londynie i przyznał ją Bartkowi Dopytalskiemu.

 

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym. Cieszy nas fakt, że program z edycji na edycję coraz bardziej zachwyca i ukazuje niesamowite polskie talenty taneczne.

Jak Wam podobał się werdykt? Kaczorex był również i waszym faworytem?

Czekamy na wasze opinie.

 


 

 

 


Read 1554 times Last modified on Friday, 22 November 2013 22:10

jestesmynaFB


Kategorie artykułów

Losowe zdjęcia